• pramogos vaikams
  • arlekinas justiniskes
  • vaiku gimtadienis

 


Pagrindinis Vaikų pramogos Vaikų gimtadieniai Vilniuje


Vaikų gimtadieniai Vilniuje

gimtadienio šventė žaidimų kambaryje

Gimtadienis žaidimų kambaryje "Arlekinas" Vilniuje Gimtadienis – tai pati svarbiausia vaikystės šventė, kupina juoko, džiaugsmo bei įvairiausių stebuklų, kurios vaikas nepamirš ilgai. Šią dieną pildosi visos vaiko svajonės, darančios jo gyvenimą spalvotą. Siekdami, kad ši šventė nesukeltų įvairių rūpesčių tėveliams ir būtų nepamirštama mažyliams, vaikučių gimtadienius kviečiame atšvęsti vaikų žaidimų kambaryje „Arlekinas“, kuris randasi Vilniuje. Jums tikrai neteks galvoti, kuo užimti nuobodžiaujančius vaikus, nes tam kelią užkirs spalvinga konstrukcija, margaspalvių kamuoliukų baseinas bei įvairiausi žaislai. Kol vaikai linksminsis, Jūs, mielieji tėveliai, galėsite ramiai pabendrauti su savo svečiais ir linksmai praleisti laiką. Jei norite, kad mažylio gimtadienis taptų dar įdomesnis, galite užsisakyti personažą, kuris kartu su vaikais šoks, dūks ir žais linksmus žaidimus. Taigi galime garantuoti, jog gimtadienio šventė „Arlekine“ paliks neišdildomą įspūdį ne tik vaikams, bet ir jų tėveliams!

Gimtadieniui Jums skiriamas visas žaidimų kambarys. Vaišėmis ir stalo serviravimu pasirūpina tėveliai. Yra galimybė vaišes užsisakyti iš šalia esančios „Charlie Pizza“ picerijos. Šventės pasiruošimui skiriama 15 min. prieš užsakytą laiką. Reikalinga išankstinė registracija. Tėvelių dėmesiui: vaikščioti su batais žaidimų kambaryje draudžiama, todėl pasirūpinkite kojinaitėmis.

vaiko gimtadienio šventė

Kodėl gimtadienis toks svarbus?.. Pirmiausiai reiktų prisiminti vaikystę. Kai buvome maži, gimtadienis buvo didžiausia ir laukiamiausia šventė. Gal net labiau laukiama, nei Kalėdos, apie kurias paprastai prisimindavome vos tik atšalus orui, arba prakalbus apie žiemą. Tuo tarpu gimtadienis aptarinėjamas visus metus. laimonas ir karolis valgo tortą Paprastas naminis pyragas su žvakute nesumažina vaikų džiaugsmo ir šventinės nuotaikos. Suaugusiajam nebėra to azarto, gimtadienio šventimas dažnai būna prievolė, o ne troškimas. Kokia gi čia šventė? Buvo 31, dabar 32, pasenome dar vienais metais… Vaikui tai didelis įvykis. Vaiko gimtadienis yra dar vienas žingsnis link suaugusiųjų pasaulio, kurio visi vaikai siekia. Taip tapimas iš keturmečio penkiamečiu yra be galo svarbus.

Mes, suaugusieji, esame baisūs materialistai. Svarstome, ar Lego konstruktorius už 30 litų nebus per pigus, gal reiktų pirkti tą, kur už 45? Vaikams tai bus tik konstruktorius, kurį įteiks tėtis ar mama, kuriuos jis mato tik 4 valandas per dieną. Jiems geriausia dovana yra dėmesys, pati šventė namuose ar kur kitur, o ne piniginė išraiška.

Vaikų gimtadieniai Vilniuje: pas mus linksmi, kūribiški ir žaismingi. Rezervuokite jau šiandien šventę savo vaikui Vilniuje.