• pramogos vaikams
  • arlekinas justiniskes
  • vaiku gimtadienis

Vaikų gimtadieniai

vaiku pramogos zaidimu kambaryje arlekinas

Vaikučių gimtadienius kviečiame atšvęsti vaikų žaidimų kambaryje „Arlekinas“. Jums tikrai neteks galvoti, kuo užimti nuobodžiaujančius vaikus, nes tam kelią užkirs spalvinga konstrukcija, margaspalvių kamuoliukų baseinas bei įvairiausi žaislai. Kol vaikai linksminsis, Jūs, mielieji tėveliai, galėsite ramiai pabendrauti su savo svečiais ir linksmai praleisti laiką. Jei norite, kad mažylio gimtadienis taptų dar įdomesnis, galite užsisakyti personažą, kuris kartu su vaikais šoks, dūks ir žais linksmus žaidimus. Taigi galime garantuoti, jog gimtadienio šventė „Arlekine“ paliks neišdildomą įspūdį ne tik vaikams, bet ir jų tėveliams!

PlačiauVaikų gimtadieniai Vilniuje

vaiku pramogos zaidimu kambaryje arlekinas

Jūsų vaikučių gimtadienius kviečiame atšvęsti vaikų žaidimų kambaryje „Arlekinas“, kuris randasi Vilniuje. Jums tikrai neteks galvoti, kaip organizuoti vaikučio gimtadienį arba kuo užimti nuobodžiaujančius vaikus, nes tam kelią užkirs spalvingos konstrukcijos, didelis margaspalvių kamuoliukų baseinas bei įvairiausi žaislai, kuriuos rasite vaikų žaidimų kambaryje „Arlekinas“. Jei norite, kad mažylio gimtadienis taptų dar įdomesnis, galite užsisakyti pasakišką personažą, kuris kartu su vaikais šoks, dūks ir žais linksmus žaidimus. Taigi paskubėkite ir užsakykite tobulą vaikučio gimtadienį vaikų žaidimų kambaryje „Arlekinas“ Vilniuje.

PlačiauGimtadienio idėjos vaikų šventei – teminiai gimtadieniai, personažai – animatoriai

vaiku pramogos zaidimu kambaryje arlekinas

Jei nepavyko išanksto suorganizuoti Jūsų vaiko šventės, parengti dienos planą ir sugalvoti pramogas, nepergyvenkite, mes pasirupinsime visomis šventės smulkmenomis. Vaikų žaidimų kambaryje „Arlekinas“ išsipildis Jūsų vaikų pramogų norai!

PlačiauVaikų pramogos ir žaidimai

vaiku pramogos zaidimu kambaryje arlekinas

Vaikų žaidimų kambaryje “Arlekinas” Jūsų vaikučių laukia spalvingoji konstrukcija, vaikų žaidimų aikštelė, kamuoliukų baseinas, čiuožynė, pripučiamas batutas, spalvoti labirintai ir kalneliai. Taip pat kambaryje yra daug žaislų: motociklų, mašinėlių, dviratukų, lėlių, vežimėlių, supamųjų arkliukų, pasakų namelis ir daugybė minkštų žaisliukų.

PlačiauKur švęsti vaiko gimtadienį?

vaiku pramogos zaidimu kambaryje arlekinas

Kur švęsti vaikučio gimtadienį? Jeigu šis klausimas kyla ir Jums. Mes galime padėti Jums rasti atsakymą į šį klausimą. Siūlome vaikučio gimtadienį švęsti vaikų žaidimo kambaryje „Arlekinas“ Vilniuje. Vaikų žaidimo kambarys „Arlekinas“ pasirūpins Jūsų vaikučio gimtadienų, kurios jis dar ilgai nepamirš.

PlačiauPersonažai jūsų šventei

vaiku pramogos zaidimu kambaryje arlekinas

Vaikų žaidimų kambarys „Arlekinas“ siūlo gimtadienio šventei užsisakyti personažą. Jūsų išsirinktas linksmas pasakų herojus, kurį taip myli visi vaikai, neleis niekam nuobodžiauti! Programėlės metu personažas linksmai šoks, dūks ir išdykaus su Jūsų mažyliais, pieš jiems ant veidukų ir žais įvairiausius žaidimus.

Plačiau